Łeba Noclegi Fora Ciągniki i maszyny rolnicze od pewnej firmy

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)
  • Wpisy
  • Ciągniki i maszyny rolnicze z pewnej ręki

    Jeżeli zależy Ci na sprzęcie sprawdzonym i od sprawdzonego dostawcy to mamy dla Ciebie konkretną propozycję. Sprawdź ofertę firmy Agroma z Poznania która oferuje ciągniki i maszyny rolnicze różnych marek zarówno nowe jak i używane. Ciągniki i maszyny rolnicze dostępne w atrakcyjnych cenach. Więcej informacji dostępnych na stronie Agromy – http://www.agroma-poznan.pl

    Sprzedaż nowych i używanych maszyn i ciągników rolniczych.

    Firma Agroma posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży maszyn i ciągników rolniczych. Oferta dystrybutora jest cały czas poszerzana o nowe produkty tak aby zaspakajać Państwa potrzeby na maszyny i ciągniki rolnicze. Załatwiamy wszystkie potrzebne dokumenty. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji także pod numerami telefonów. Zapraszamy!

    Zdecydowałem się na zakup w Agromie i jestem bardzo zadowolony. Dokonałem zakupu ciągnika rolniczego i spisuje się on aktualnie fenomenalnie. Jestem bardzo zadowolony z zakupu ciągnika. Plus Agromy jest też taki, że mają bardzo dużo części zarówno oryginalnych jak i zamienników. Polecam zakupy ciągników i maszyn rolniczych w Agroma Poznań.

Przeglądajasz 2 wpisy - od 1 do 2 (z 2)

Musisz być zalogowany aby odpowiedzieć na ten temat.